Meble na wymiar – nowy wymiar kuchni

Już od kilkunastu lat firmy meblarskie i stolarze oferują nam usługę wykonania mebli na wymiar. Meble tego rodzaju są coraz popularniejsze ponieważ Polacy doceniają wygodę i funkcjonalność jaką niosą ze sobą idealnie dopasowane do wnętrza meble. Doskonale sprawdza się to rozwiązanie w nietypowych pomieszczeniach pod względem rozmiaru (meble zwykle wykonywane są w bryłach 60 lub […]

Koszyk - Kup

Meble na wymiar – nowy wymiar kuchni

00

Już od kilkunastu lat firmy meblarskie i stolarze oferują nam usługę wykonania mebli na wymiar. Meble tego rodzaju są coraz popularniejsze ponieważ Polacy doceniają wygodę i funkcjonalność jaką niosą ze sobą idealnie dopasowane do wnętrza meble. Doskonale sprawdza się to rozwiązanie w nietypowych pomieszczeniach pod względem rozmiaru (meble zwykle wykonywane są w bryłach 60 lub 90 cm) lub w...

Już od kilkunastu lat firmy meblarskie i stolarze oferują nam usługę wykonania mebli na wymiar. Meble tego rodzaju są coraz popularniejsze ponieważ Polacy doceniają wygodę i funkcjonalność jaką niosą ze sobą idealnie dopasowane do wnętrza meble. Doskonale sprawdza się to rozwiązanie w nietypowych pomieszczeniach pod względem rozmiaru (meble zwykle wykonywane są w bryłach 60 lub 90 cm) lub w przypadku pomieszczeń ze skosami czy nierównymi ścianami.

Co zyskamy w ramach zakupu mebli na wymiar?

W ramach wstępnego rozeznania pracownik wykonuje przykładową wizualizację wnętrza w oparciu o nasze preferencje. Jest to proces wstępny, zwykle na tym etapie nie podajemy dokładnych wymiarów pomieszczenia, a jedynie ogólny jego zarys. Po podpisaniu umowy do domu przyjeżdża osoba, która mierzy nasze wnętrze i na tym etapie możliwe jest dokładne zaprojektowanie wnętrza kuchni ze wszystkimi szczegółami – wybieramy kolor szafek, blatów, rodzaj uchwytów i inne szczegóły.  Pracownik firmy wykonuje dla nas wizualizację, możemy przyjąć takie projekt lub też zdecydować się na jego modyfikację. Po ostatecznej akceptacji projektu przechodzimy do wykonania. Zwykle kilka tygodni trwa wykonanie naszej kuchni. Następnie kilku pracowników przywozi poszczególne elementy i montuje naszą kuchnię. Sam montaż trwa zwykle kilka godzin.

Kuchnie wykonywane na wymiar są dostępne w większej ilości kolorów i wzorów niż kuchnie gotowe, ponieważ firma nie musi obawiać się że wykonany przez nią produkt się nie sprzeda. Dlatego też jeżeli marzymy o futurystycznym wyglądzie kuchni lepiej skierować swoje kroki do firmy zajmującej się tworzeniem mebli na wymiar, niż takiej która oferuje swoim klientom gotowe produkty – mamy wtedy o wiele większą szansę na urzeczywistnienie swoich marzeń.

Gadżety

kuchnia2Jeżeli jesteśmy tzw. „gadżeciarzami”, lubimy otaczać się artykułami nietypowymi i wyjątkowymi, również w takim wypadku dobrze jest skorzystać z usług firmy zajmującej się wykonawstwem mebli na wymiar. Specjalna szafka na mikrofalówkę, wyciągane z blatu kontakty? Takie rzeczy tylko z meblami robionymi na wymiar. Dodatkowe otwarte szafki? Kręcący się metalowy wkład w szafce? Kilka kargo (wysuwanych wąskich szuflad)? Nie ma problemu! Z meblami robionymi na wymiar, wszystko jest możliwe.

Jeżeli chcemy maksymalnie wykorzystać przestrzeń, w której ma się znaleźć nasza kuchnia dobrze jeżeli zapoznamy się z ofertą firm zajmujących się tego rodzaju meblami, ponieważ wtedy nasza kuchnia z pewnością zamieni się w przepiękną i funkcjonalną przestrzeń idealnie dopasowaną do naszych potrzeb.

Wszystkie informacje znajdziecie na stronie dekadekor.pl gdzie przeczytać będziecie mogli więcej o meblach na wymiar.